wykonanych ponad
50 000 basenów

29 lat doświadczenia
i pasji w pracy

35 krajów
tworzy sieć dystrybucji

zarejestrowanych
87 patentów

Nasza firma BART-BASENY od wielu lat zajmuje się projektowaniem i budową basenów ogrodowych. Działamy na polskim rynku jako autoryzowany dystrybutor innowacyjnych rozwiązań oferowanych przez znaną francuską firmę Magiline. Prace budowlane wykonujemy w technologii szalunku traconego z wykorzystaniem nowoczesnych opatentowanych rozwiązań. Gotowe elementy ścian montujemy w niecce i zalewamy betonem. To pozwala nam na stworzenie, trwałej, monolitycznej konstrukcji, na którą udzielamy dziesięcioletniej gwarancji.

W naszym przedsiębiorstwie zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych, doświadczonych specjalistów, którzy doskonale wiedzą, jak powinien wyglądać proces budowy basenów ogrodowych. Szanujemy czas klientów. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby realizowane prace budowlane przebiegały szybko i sprawnie, a stworzona konstrukcja odznaczała się najwyższą jakością wykonania.

U nas można także zaopatrzyć się w różne elementy wyposażenia basenu. Swój asortyment na bieżąco uzupełniamy m.in. o różnego rodzaju systemy filtracji, podgrzewania wody i inteligentnego sterowania akwenem. Sprzedajemy też nowoczesne urządzenia i środki chemiczne do czyszczenia kąpieliska. Ponadto w naszej ofercie dostępne są różnorodne rodzaje linerów i obrzeży basenowych.

jesteśmy częścią sieci
150 autoryzowanych
dealerów

jedyny producent basenów
nagrodzony francuskim
certyfikatem jakości